Крайова
Булава УПН

Новацьке Свято Весни Тернопільської округи

2018-05-10
Автор: КБ УПН (спільний логін)

Озеро, що сховалося у густих лісах. Ватра, що пускає свої язики в небо, розкидає іскри, зігріває ввечері тіло і чарує око. Теплий вітерець, що плутається у волоссі, створює хвилі на польовій траві, дарує прохолоду після спекотного дня. Земля, що всіяна квітами, свіжою весняною зеленню. Чотири стихії, які об'єднали понад 200 новаків Тернопільщини на Святі Весни "У вирі стихій" 5-6 травня 2018 р. в с. Скоморохи, Бучацького району. Новаки перетворилися в ці дні на чотири непримеренні народи - Народ Вогню - гарячий, нестримний, всепоглинаючий; Народ Води - холодний, спокійний, але при потребі бурхливий і непередбачуваний; Народ Повітря - вільний, незалежний, рухливий; Народ Землі - творець прекрасного, охоронець живого. Ці два дні були насичені для Народів Вогню, Землі, Повітря і Води, оскільки вони намагалися перевершити один одного у Змазі і показати свою неперевершеність, швидкість, кмітливість, розум. Кожен Народ показав свої таланти на вечірній естраді під зоряним небом, не забули тут і про банси. 
Та головне завдання - створити справжній мультфільм Народи змогли лише з допомогою згуртованої праці, взаємодії, і студії "Равлик". Над створенням мультфільму працював потужний колектив мультиплікаторів, в який входили юні художники, дизайнери, фотографи, костюмери, режисери, фахівці технічного спрямування, що оживляли мультиплікаційних героїв. Результати цієї колективної роботи можна побачити і оцінити за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=1IcZRVYm0QE&t=8s.

Дане Свято Весни було особливим для кожного. Для одних це перший міні-табір, без батьків, де самостійно потрібно митися, одягатися і бути самозарадним, для інших - це зустріч зі старими друзями, можливість показати свої здобуті вмілості і підготуватися до таборового літа. 
Всі повернулися щасливі, веселі, з приємними спогадами, але трішки втомлені.

Інформацію подала комендант заходу С.О. Наталя Хміль, L